Pneuhotel

Navštívte nás

Aby ste nemali starosti, čo s pneumatikami, môžete si ich uskladniť u nás. Vaše pneumatiky umyjeme a ošetríme. Nemusíte mať starosti s odvozom a dovozom, pretože Vaše pneumatiky budú pripravené na ďalšiu sezónu k dohodnutému  termínu prezutia.

Pri uskladnení dostanete Zákazkový list s prideleným číslom, pod ktorým Vás budeme evidovať.

Mimosezónne uskladnenie pneumatík zahŕňa:

  1. uskladnenie zimných pneumatík na 6 mesiacov v letnej sezóne (apríl – september)
  2. uskladnenie letných pneumatík na 6 mesiacov v zimnej sezóne (október -marec)
  3. Skladovateľ počas uskladnenia vykonáva kontrolu a vyváženie pneumatík

Práva a povinnosti objednávateľa:

  1. Objednávateľ má právo v prípade odcudzenia, resp. znehodnotenia pneumatík na peňažnú náhradu vo výške hodnoty uskladneného tovaru.
  2. Objednávateľ je povinný vyzdvihnúť si uskladnené pneumatiky najneskôr do konca mesiaca mája (letné pneumatiky), alebo najneskôr do konca novembra (zimné pneumatiky. V prípade, že sa tak nestane, môže skladovateľ účtovať za každý započatý mesiac náklady na skladovanie.
  3. Objednávateľ je povinný uhradiť fakturovanú sumu do termínu, ktorý je uvedený na daňovom doklade, prípadne v hotovosti. V prípade, že sa tak nestane, skladovateľ nevydá objednávateľovi uskladnený tovar. Tovar bude vydaný až po uhradení faktúry.
  4. V prípade, že si objednávateľ nevyzdvihne tovar do 13 mesiacov od zadania zákazky, prepadá tovar v prospech skladovateľa.

Rezervácia služby

Vyplňte nasledovný formulár a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme.